webinar Active Strategy

Pokolenie Z

Szansa czy ból głowy menedżera?

Grafiki Hubspot (20)-2

Co w programie webinaru?

W programie:

🟠 Dlaczego menedżerowie pokolenia X i Y mają „problem” z Z-kami?

🟠 Co pokolenie Z widzi w dzisiejszych firmach? Jakich problemów doświadcza w pracy?

🟠 Czego pokolenie Z oczekuje od przełożonych?

🟠 Jak komunikować się z Z-kami?

Webinar poprowadził ekspercki duet:

 

MARTYNA BRODA

ekspertka Active Strategy

 

Jest trenerką biznesu i ekspertką w Active Strategy. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tematyce dotyczącej rozwoju umiejętności interpersonalnych, komunikacji, zarządzania zespołem, budowania zespołu. Prowadzi szkolenia, warsztaty, coaching indywidualny i zespołowy oraz projekty doradcze. Doświadczenie w biznesie zdobyła prowadząc własną firmę, zajmującą się nauczaniem języków obcych dla klientów biznesowych. Pomaga menedżerom w zwiększaniu efektywności osobistej, budowaniu zespołów, usprawnianiu komunikacji między działami, rozwijaniu kompetencji interpersonalnych i przywódczych.

Martyna Broda – ekspertka Active Strategyl
Damian Dec

DAMIAN DEC

ekspert Active Strategy

 

Posiada blisko 20 lat doświadczenia w pracy z grupami jako trener, coach i facylitator. Specjalizuje się w zarządzaniu zespołem, integracji w zróżnicowanym zespole, rozwiązywania konfliktów, komunikacji interpersonalnej. Ceni pracę z ludźmi i dla ludzi, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Można go spotkać nie tylko online czy na sali szkoleniowej, ale także często przebywa w lesie, górach i nad wodą. Praktykuje oraz naucza technik Mindfulness.

Wypełnij formularz i odbierz link do nagrania:

Sprawdź też nasze artykuły:

Biblioteka Menedżera

Biblioteka Menedżera

Książek dla menedżerów jest wiele, aby pomóc Ci w wybraniu najlepszych, zabraliśmy je w jednym miejscu - poznaj naszą Bibliotekę Menedżera

Najlepsza rada o przywództwie

Najlepsza rada o przywództwie

Zapytaliśmy menedżerów z różnych branż o rady, które miały znaczący wpływ na ich obecne podejście do kierowania ludźmi.

100 pytań do zespołu

E-book: 100 pytań do zespołu

Wielu menedżerów chce znaleźć formułę srebrnego pocisku, ale to, co znajdziesz tutaj, to cała masa wskazówek, które możesz wypróbować. Wykorzystaj te pytania do zmiany atmosfery, emocji i skupienia w swoim zespole.