webinar Active Strategy

Lider a podróż pracownika po organizacji

Jak menedżer może budować doświadczenia podczas rekrutacji, onboardingu i później?

Maja Gojtowska webinar HR

onboarding

W programie:

🟠 Kto jest dziś ownerem procesów HR-owych: HR, czy lider?

🟠 W jaki sposób lider może wpływać na budowę świadomości pracodawcy, efektywność ogłoszeń o pracę, sukces rekrutacyjny, skuteczny onboarding i zaangażowanie pracowników

🟠 Przegląd dobrych i złych praktyk

Gościnią webinaru była:

MAJA GOJTOWSKA

 

Maja Gojtowska od ponad 13 lat doradza i wspiera firmy w zakresie budowy wizerunku i komunikacji. Promuje wykorzystanie metodyki agile w HR. W lutym 2020 roku zdobyła certyfikat ICAgile Certified Professional – Agility in HR. Jest moderatorem Design Thinking. Specjalizuje się w budowie doświadczeń kandydatów i pracowników. Projektuje działania wizerunkowe z obszaru HR i employer brandingu. Współtworzyła i zrealizowała kilkanaście kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej i employer brandingowej. Prowadzi konsultacje, szkolenia oraz warsztaty strategiczne dla firm. „Wierzę, że każda firma powinna traktować swoich kandydatów i pracowników przynajmniej tak dobrze jak klientów."

Blog Gojtowska.com prowadzi od 2016 roku. Miesięcznie czyta go ponad 11 000 osób, poszukujących informacji nt. komunikacji HR, zarządzania doświadczeniami kandydatów i pracowników.

Maja Gojtowska HR
Wojciech Paździor CEO Active Strategy

Webinar poprowadził:

WOJCIECH PAŹDZIOR

założyciel i CEO Active Strategy

 

Rozwija liderów i menedżerów od 2008 roku. Pracuje zarówno z małymi i średnimi polskimi firmami jak i z międzynarodowymi korporacjami.

Klienci zgłaszają się do niego, kiedy chcą dokonać zmiany kultury organizacyjnej, stylu zarządzania lub atmosfery.

Pracował m. in. z: ABB, Allegro, Atos, Divante, General Electric, GlobalLogic, HP, Nasza-Klasa, OLX, Oracle, Samsung, Siemens, Volkswagen, Whirlpool.

Wypełnij formularz i odbierz link do nagrania:

Sprawdź też nasze artykuły:

Biblioteka Menedżera

Biblioteka Menedżera

Książek dla menedżerów jest wiele, aby pomóc Ci w wybraniu najlepszych, zabraliśmy je w jednym miejscu - poznaj naszą Bibliotekę Menedżera

Najlepsza rada o przywództwie

Najlepsza rada o przywództwie

Zapytaliśmy menedżerów z różnych branż o rady, które miały znaczący wpływ na ich obecne podejście do kierowania ludźmi.

100 pytań do zespołu

100 pytań do zespołu

Wielu menedżerów chce znaleźć formułę srebrnego pocisku, ale to, co znajdziesz tutaj, to cała masa wskazówek, które możesz wypróbować. Wykorzystaj te pytania do zmiany atmosfery, emocji i skupienia w swoim zespole.